Blíži sa 17. ročník výstupu mladých ľudí na Babiu horu. Tento rok sa bude konať v piatok a sobotu (23.8. -24.8. 2013). Témou stretnutia bude citát blahoslaveného Jána Pavla II.: „Hľadal som vás a teraz ste vy prišli za mnou a za to vám ďakujem!“.

Ubytovanie pre všetkých účastníkov je možné v škole. Stačí, ak si donesiete spacák a karimatku. Program je veľmi bohatý. V piatok na vás čaká prednáška  Mariána Kuffu, ktorá vyvrcholí slávnostnou sv. omšou. Po omši bude za farou agapé. V sobotu na vás budú od rána čakať chutné raňajky. Nasledovať bude výstup na Babiu horu so sv. omšou na mieste. Na Slanej vode poobede bude čakať chutný guľáš. Viac nájdete na priloženom plagáte, alebo na webstránke: www.farnostopolhora.sk.

Organizátormi podujatia sú: RKFÚ Oravská Polhora, obec Oravská Polhora, Komisia pre mládež v Spišskej diecéze, Nadácia J. Pavla II. v Oravskej Polhore, Združenie Babia Hora, DHZ Oravská Polhora, Žilinský samosprávny kraj a všetci dobrí ľudia z Oravskej Polhory a okolia.

Registrácia cez emailstretnutiepolhora@gmail.com (meno, priezvisko, adresa, vek /pre mladších ako 18 r. písomné povolenie rodiča/)

plagát-Or.Polhora